• studio urody marta ziemińska
  • opole, rzemieślnik

O nas

My

Nasze Studio istnieje od 2005 roku. Z pasją tworzymy je my - Marta, Ania i Marzena. Stawiamy na profesjonalną wiedzę, najnowsze odkrycia naukowe i wieloletnie doświadczenie zawodowe. Nasz sukces oparłyśmy na wieloletniej praktyce i wiedzy teoretycznej w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej oraz otwarciu na nowe trendy i chęci ciągłego zawodowego doskonalenia się. Dlatego często uczestniczymy w ogólnopolskich seminariach, szkoleniach grupowych i indywidualnych, pokazach oraz odwiedzamy targi kosmetyczne krajowe i zagraniczne. Śledzimy nowości i testujemy nowe rozwiązania aby zaoferować naszym Klientkom i Klientom to co w branży najlepsze.

Czytaj więcej...

Wyposażenie

Nasze studio mieści się w samym centrum Opola w budynku domu handlowego "Rzemieślnik" przy ulicy Ozimskiej 14-16.

Salon

gdzie umiejscowiony, godziny otwarcia itd

Marta

Marta


Właścicielka. Dyplomowana kosmetyczka z ponad 27. letnim stażem. Wykonuje zabiegi na twarz. Posiada certyfikaty obsługi urządzeń Rocus RF+ i LipoRoyal. Dyplomowana stylistka przedłużania i zagęszczania rzęs.

Ania

Ania

Kosmetyczka z 25 letnim stażem pracy. Jest dyplomowaną kosmetyczką, masażystką, manicurzystką, pedicurzystką, stylistką przedłużania i zagęszczania rzęs. Posiada również niemiecki certyfikat stylistki paznokci.


PHP Błąd [Warning]
PHP Błąd [Warning]