• studio urody marta ziemińska
 • opole, rzemieślnik

Zabiegi


 • Zabiegi HydraFacial - hydradermabrazja

 • Zabiegi NailTek
 • Zabiegi Gehwol
 • Zabiegi Nouveau Lashes
 • Zabiegi FaceTotal

LipoRoyal - liposukcja bezinwazyjna

Urządzenie LipoRoyalLipoRoyal to zabieg bezinwazyjnego, natychmiastowego, skutecznego i trwałego usuwania z organizmu zbędnego tłuszczu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nie wymaga znieczulenia a efekt widoczny jest natychmiast po jego zakończeniu – utrata od 3. do 8. cm* zbędnej tkanki tłuszczowej już po pierwszym zabiegu. Kolejną ważną cechą charakteryzującą zabieg jest brak jakichkolwiek efektów ubocznych – nie występują po nim opuchlizny, podrażnienia czy zaczerwienienia skóry. Dlatego też po zabiegu nie występuje okres rekonwalescencji!

Po serii zabiegów LipoRoyal zalecany jest zabieg odbudowy kolagenu (zagęszczania skóry) przy pomocy urządzenia Focus RF+. Dodatkowo zabiegi wykonywane urządzeniem Focus RF+ dodają 2. do 3. cm do efektu LipoRoyal.

Informacje

Zasada działania LipoRoyal jest oparta o najnowsze badania z zakresu medycyny estetycznej. Do rozbicia i upłynnienia zawartości komórek tłuszczowych urządzenie wykorzystuje technologię miejscowo skierowanych bezpiecznych dla człowieka ultradźwięków. Następnie powstały w ten sposób płynny tłuszcz przy pomocy podczerwieni i impulsów drenujących jest rozprowadzany po organizmie i ostatecznie uwalniany przez procesy metaboliczne zachodzące w wątrobie.

* - ubytek tkanki tłuszczowej po pierwszym i kolejnych zabiegach nie sumuje się.

Focus RF+

Urządzenie Focus RF Plus Focus RF+ jest najlepszym aktualnie obecnym na rynku urządzeniem wykorzystującym zjawisko emisji fal radiowych na odpowiednie warstwy skóry człowieka w celu ich odnowienia i odmłodzenia. Opatentowane długości fal radiowych oraz technologie AutoFocus 3D, głowice i elektrody oraz komputerowo dobierane parametry zabiegu gwarantują najlepsze możliwe efekty. Całość odbywa się zupełnie bezboleśnie a pierwsze efekty widoczne są tuż po zabiegu w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia skóry.

Zabiegi wykonywane urządzeniem Focus RF+ służą odmłodzeniu skóry, poprawiają jej jakość, ujędrniają zwiotczenia i napinają skórę twarzy oraz ciała. Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom zwiększa się ukrwienie skóry a tym samym dotlenienie i odżywienie tkanek co z kolei owocuje znacznie szybszym usuwaniem szkodliwych elementów przemiany materii. Odmłodzone komórki pobudzają do działania fibroblasty, które ze zdwojoną mocą produkują i regenerują włókna kolagenowe.

Kolejnym, niejako ubocznym, efektem działania Focus RF+ jest usuwanie tkanki tłuszczowej. Pośród zaprogramowanych zabiegów znajdują się również te służące do wygładzania cellulitu poprzez napinanie włókien kolagenu i elastyny.

Zabiegi Focus RF+ są zabiegami komplementarnymi do zabiegów wyszczuplających LipoRoyal. Zalecane są jako uzupełnienie wspomagające ich efekt i dodatkowo powodujące regenerację kolagenu, napinanie skóry oraz redukcję cellulitu.

Informacje

Dzięki systemowi AutoFocus 3D, Focus RF+ wyposażony w specjalne tzw. bipolarne głowice, skupia fale radiowe w konkretnej warstwie skóry, na głębokości odpowiedniej dla części ciała poddawanej zabiegowi. Pod wpływem fal radiowych następuje precyzyjne punktowe rozpuszczenie nagromadzonej tkanki tłuszczowej a dzięki procesom metabolicznym tłuszcz jest następnie wydalany z organizmu. Jednocześnie dzięki wytworzeniu podwyższonej temperatury w warstwie skóry właściwej włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają w wyniku czego skóra natychmiast zostaje zagęszczona i ujędrniona.

Przeciwwskazania
 • stosowanie na brzuch w czasie miesiączki,
 • rozrusznik serca,
 • pacjent z chorobą skóry, cierpiący na zapalenie, zadrapania, skaleczenia naskórka,
 • stosowanie na górną powiekę, poza łukiem brwiowym,
 • nowotwory aktywne.


Po zabiegu
Do 3 tygodni po zakończeniu serii zabiegów wykluczone są:
 • masaż,
 • endermologia,
 • głębokie złuszczanie,
 • trwałe wypełniacze,
 • elektrostymulacja.

Depilacja E-light Pro (IPL z RF)

Zabieg depilacji E-light Pro (IPL z RF) polega na naświetlaniu mieszków włosowych ukierunkowaną wiązką promieni świetlnych (IPL) z jednoczesnym łagodnym podgrzaniem naświetlanego fragmentu skóry właściwej przy pomocy fal radiowych (RF). Te z mieszków włosowych, które znajdują się w fazie wzrostu w wyniku naświetlenia i podgrzania koagulują przez co następuje ich obumarcie. Pozostałe mieszki znajdują się w fazie uśpienia, która trwa 3-8 tygodni. Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu włosa, przez co część pozostałych mieszków włosowych staje się podatna na działanie E-light Pro. Aby usunąć większość włosów zabieg depilacji musi być powtarzany 4-8 razy w odstępach co 4-6 tygodni.

Zabieg depilacji E-light Pro od zwykłych zabiegów IPL wyróżnia wspomożenie procesu depilacji przez łagodne bipolarne fale radiowe. Ubocznym efektem działania fal radiowych jest ujędrnianie skóry.

Informacje

Przed zabiegiem skóra powinna być ogolona - najlepiej 1 dzień przed zabiegiem – golarką lub kremem depilacyjnym, umyta i niczym nie posmarowana. Nie należy wyrywać (depilować) włosów minimum 4 tygodnie przed zabiegiem.

Więcej

Fotoodmładzanie E-light Pro

Fotoodmładzanie E-ligth Pro to przełomowe osiągnięcie w kosmetologii i medycynie estetycznej. Jest to zabieg polegający na odmłodzeniu skóry przy pomocy światła i fal radiowych.

Używane jest do tego celu światło (IPL) oraz fale radiowe (RF) o odpowiedniej długości fali, które wspólnie pobudzają komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu. Jednocześnie dochodzi do skracania i przebudowywania włókien kolagenowych.

Fotoodmładzanie składa się z serii 4-6 zabiegów, wykonywanych raz w miesiącu. Dzięki nim zmienia się jakość skóry. Każdy kolejny zabieg fotoodmładzania wykonywany jest na innej głębokości, co po zakończeniu całej serii daje pełny efekt. Światło emitowane przez IPL usuwa niepożądane zmiany w skórze, które powstały na skutek działania upływu czasu, słońca i/lub chorób skóry. Po wykonaniu serii zabiegów fotoodmładzania skóra staje się młodsza a znaczną poprawę widać już po pierwszym zabiegu.

Usuwanie naczynek IPL z RF

W zabiegu usuwania naczynek E-light Pro energia świetlna IPL wraz z falami radiowymi (RF) jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi – hemoglobinę i zamieniana na ciepło, podnosząc temperaturę krwi. Gdy krew osiągnie wystarczającą temperaturę, następuje koagulacja i zniszczenie ściany naczynia, które po pewnym czasie jest przyswajane przez organizm.

Informacje

Wskazania do zabiegu:
 • zmiany naczyniowe,
 • teleangiektazje – poszerzone naczynia na skórze twarzy i nóg,
 • naczyniaki wrodzone (naczyniaki płaskie).

Po zabiegu
Po zabiegu może wystąpić silny rumień i obrzęk. Objawy stopniowo ustępują w przeciągu 1-2 tygodni.

Więcej

Leczenie trądziku IPL z RF

Leczenie trądziku pospolitego przy pomocy urządzenia E-light Pro polega na niszczeniu szybko namnażających się bakterii odpowiedzialnych za zmiany zapalne skóry. Światło emitowane przez głowicę IPL i wzmocnione przez fale radiowe (RF) wnika aż 4mm w głąb skóry i powoduje eliminację drobnoustrojów. Działa więc podobnie do antybiotyków stosowanych w przypadku trądziku z tą różnicą, że nie występują w tym przypadku żadne skutki uboczne (niepożądane działanie antybiotyków na wątrobę, żołądek itd.). Jest to więc zabieg całkowicie bezpieczny.

Badania przeprowadzone w wielu ośrodkach na świecie wykazały osiągnięcie trzy razy szybszych efektów leczenia trądziku pospolitego urządzeniem E-light Pro, niż w przypadku tradycyjnych metod (wyraźna poprawa zmian – 60-80% - po serii naświetlań przeprowadzonych w ciągu 3-4 miesięcy). Bardzo spektakularne efekty uzyskuje się w leczeniu tą metodą trądziku ze zmianami ropnymi.

Leczenie trądziku różowatego polega na serii naświetlań obszarów dotkniętych trądzikiem przy pomocy urządzenia E-light Pro. Zabiegi wykonywane są co 3-4 tygodnie, aż do osiągnięcia znaczącej poprawy. Długie przerwy między zabiegami nie zmieniają skuteczności leczenia, lecz jedynie je wydłużają. Seria to ok. 4-5 naświetlań.

Seria zabiegów powoduje znaczne zmniejszenie zaczerwienienia skóry i wszelkiego rodzaju dolegliwości związanych z trądzikiem różowatym. Jeśli istnieje taka potrzeba - serię zabiegów należy powtórzyć za np. pół roku.

Informacje

Zalecana jest seria 3-5 zabiegów, co 3-4 tygodnie.

Po zabiegu
Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie i obrzęk, które mijają po kilku dniach.

Więcej

Usuwanie przebarwień IPL z RF

Przebarwienia skóry powstają najczęściej na skutek intensywnej ekspozycji na promienie słoneczne. Światło IPL wytwarzane przez wysokoenergetyczne lampy błyskowe przepuszczane jest przez specjalny kryształ przepuszczający tylko odpowienie długości fal świetlnych. Jednocześnie znajdujący się w głowicy urządzenia zespół RF wytwarza łagodne fale radiowe. Obydwa rodzaje fal - świetlne i radiowe są wybiórczo pochłaniane przez melaninę. Podgrzewają one komórki zawierające barwniki powodując ich zniszczenie. W ten właśnie sposób następuje usuwanie przebarwień.

Najlepsze efekty uzyskujemy w leczeniu:
 • piegów,
 • plam soczewicowatych,
 • przebarwień polekowych,
 • przebarwień posłonecznych,
 • ostudy,
 • (rozjaśnianiu) tatuaży...

Informacje

W kilka godzin po zabiegu przebarwienie może nabrać koloru "gorzkiej czekolady". Już następnego dnia rozpocznie się proces łagodnego złuszczania i będzie on trwał około 2 tygodnie.

Zalecana jest seria 3-5 zabiegów powtarzanych co około 3-4 tygodnie.

Po zabiegu
Podczas trwania leczenia nie należy narażać skóry na
 • promienie słoneczne czy też
 • solarium.
Należy stosować kremy rozjaśniające i kremy z wysokim filtrem UV.

Więcej

Modelowanie i lifting biustu

Modelowanie i lifting biustu przy użyciu E-light Pro polega na wywoływaniu wzrostu temperatury w komórkach skóry właściwej przez światło (IPL) i fale radiowe (RF) bez ogrzewania zewnętrznych warstw skóry. Zabieg powoduje cykl przemian w komórce, które prowadzą do odbudowy i odmłodzenia warstwy podporowej skóry. Staje się ona także bardziej elastyczna. Równolegle następuje również odmłodzenie naskórka.

Więcej

Przeciwwskazania do zabiegów E-light Pro

 • ciąża, karmienie piersią,
 • stany zapalne skóry, przerwanie ciągłości naskórka, otarcia, zmiany na tle alergicznym,
 • stosowanie kosmetyków złuszczających (minimum tydzień przed zabiegiem),
 • stosowanie kremów zawierających retinol, isotretinoinę, kwasy owocowe, witaminę C itp. (minimum 1 miesiąc przed zabiegiem),
 • leczenie retinoidami doustnymi i witaminą K (przerwa 6 miesięcy),
 • leki zioła światło uczulające np. antybiotyki z grupy tetracyklin, cytostatyków, ziół takich jak dziurawiec, nagietek (przestać używać na 6 tygodnie przed zabiegiem),
 • osoby u których występuje nadwrażliwość na światło (porfiria, wielopostaciowe osutki świetlne, toczeń rumieniowaty, pokrzywka świetlna),
 • choroba nowotworowa,
 • cukrzyca,
 • epilepsja,
 • bielactwo (w rejonie skóry, który ma być poddawany zabiegowi),
 • depilacja woskiem lub pęsetą (przestać stosować na miesiąc przed zabiegami depilacji),
 • opalenizna (1 miesiąc przed i 1 miesiąc po),
 • antybiotyki,
 • aktywne implanty np. rozrusznik serca, pompa insulinowa,
 • choroby krwi (np. hemofilia), zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi,
 • zapalenie żył, żylaki (przy fotoepilacji),
 • trądzik różowaty (przy fotoodmładzaniu),
 • skłonność do powstawania bliznowców (keloidów),
 • opryszczka (Herpes simplex) – tylko w okolicach twarzy,
 • łuszczyca i liszaj płaski (aktywna faza choroby),
 • tatuaż w miejscu wykonywania zabiegu (przy depilacji owłosienia),
 • zaburzenia hormonalne, prowadzące do hirsutyzmu lub hipertrychozy,
 • leczenie steroidami w ciągu ostatnich 3 miesięcy.
 • HydraFacial Activ-4

  Serum Active-4 Serum activ-4™ głęboko oczyszcza skórę, jednocześnie zmiękczając sebum i zanieczyszczenia, co pomaga w mechanicznej eksfoliacji. Nawilża też miejscowo skórę, co pozwala na wygładzenie i usunięcie zmarszczek. Odpowiedni skład i konsystencja tego serum pozwala na uzyskanie znakomitych efektów, jest to przełom w kosmetyce i liftingu wszystkich typów skóry. Aplikacja może być wykonywana tylko systemem HydraFacial™.

  Właściwości:

  • głębokie oczyszczanie,
  • zmiękczanie sebum i zanieczyszczeń,
  • nawilżanie skóry,
  • brak podrażnień,
  • wzmacnianie i wygładzanie skóry,
  • zmiękczanie i złuszczanie martwego naskórka,
  • widoczny efekt odmładzania dla każdego typu skóry,
  • opatentowana formuła substancji aktywnych.

  PHP Błąd [Warning]
  PHP Błąd [Warning]