• studio urody marta ziemińska
  • opole, rzemieślnik

Masaże

Masaż klasyczny

Najpopularniejszy masaż, w zależności intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający. Polepsza on odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy. Sprzyja regeneracji sił.

Informacje

Czas trwania:
Masaż klasyczny - ok. 60/30min,

Przydatne linki:

Masaż relaksacyjny

Ma on na celu zmniejszenie oraz zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego. Pozwala na uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia - działa zbawiennie na układ nerwowy.

Informacje

Czas trwania:
Masaż relaksacyjny - ok. 60/30min,

Przydatne linki:
  • Cennik;
  • O masażu relaksacyjnym można poczytać na stronie wizaz.pl.

Masaż aromaterapeutyczny

Z pomocą odpowiednich olejków pozwala na zrelaksowanie się i rozluźnienie, przynosi ulgę przy bólach ciała i uczuciu spięcia. Poprawia również stan zdrowia, ponieważ działa leczniczo na nasze ciało.

Informacje

Czas trwania:
Masaż aromaterapeutyczny - ok. 60/30min,

Przydatne linki:

Masaż izometryczny

Polega na intensywnym masowaniu mięśni podczas skurczu izometrycznego. Przy zastosowanie odpowiednich technik pozwala na usprawnienie krążenia limfy przeciwdziałając powstaniu chorób wywołanych jej zastojem, jak również likwidując obrzęki zastoinowe, zapalne i chłonne.

Masaż (drenaż) limfatyczny

Ma na celu usprawnienie krążenia chłonki w układzie limfatycznym, tzn. od naczyń chłonnych włosowatych do ujść żylnych. Osiągamy to w sposób mechaniczny poprzez przepchnięcie chłonki w odpowiednim kierunku i udrożnienie węzłów chłonnych.

Masaż antycellulitowy

Ma na celu rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni, przez co przyspiesza się przemianę materii. Najczęściej przeprowadza się głęboki masaż klasyczny wykonywany z bardzo dużą siłą w bardzo szybkim tempie i z wykorzystaniem mocnych technik. Masaż ten może być również wykonywany w połączeniu z chińską bańką gumową. W czasie serii zabiegów odchudzających wskazane jest wykonywanie ćwiczeń oraz przestrzeganie odpowiedniej diety.

Masaż gorącymi kamieniami

Polega na użyciu odpowiednich technik masażu kamieniami bazaltowymi. Jest zbawienny dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka. Kamienie rozgrzewają organizm, przyśpieszają krążenie krwi, rozluźniają napięcie mięśniowe, działają relaksująco i odprężająco na całe ciało. Zabieg ten polecany jest osobom zestresowanym, przemęczonym, o podwyższonym napięciu mięśniowym. Wskazany również w dolegliwościach reumatycznych, mięśniowych i stawowych.

PHP Błąd [Warning]
PHP Błąd [Warning]