• studio urody marta ziemińska
  • opole, rzemieślnik

Nanolaboratory Nantes

Nantes Clean&Fresh

Clean&Fresh to zabieg antybakteryjny, oczyszczający. Został opracowany z myślą o cerze tłustej i mieszanej, skłonnej do powstawania zaskórników, łojotoku, pozbawionej blasku i świeżości.

Informacje

Czas trwania:
Nantes Clean&Fresh - ok. 60min

Przydatne linki:

Nantes Oczyszczająca Pustynia

Oczyszczająca Pustynia to zabieg dla cer problematycznych. Do zabiegu wykorzystujemy kosmetyki do pielęgnacji twarzy z serii Nano Aqua+ Clean&Fresh oraz naturalną zieloną glinkę „Harena Vastitatis”. Efektem działania zabiegu jest skutecznie zmniejszenie wydzielania sebum oraz przyśpieszenie gojenia się zmian skórnych.

Informacje

Czas trwania:
Nantes Oczyszczająca Pustynia - ok. 60min

Przydatne linki:

Nantes Therma Liquid

Therma Liquid to nano-nawilżanie głębokich warstw skóry. Zabieg łączy w sobie aktywne cząsteczki wody oraz składniki, dzięki którym skóra jest doskonale nawodniona, jędrna i pełna blasku. Daje świetne efekty w przypadku cery bardzo wymagającej np. po intensywnym opalaniu, suchej, zniszczonej i łuszczącej.

Informacje

Czas trwania:
Nantes Therma Liquid - ok. 60min

Przydatne linki:

Nantes Rozświetlone Piękno

Rozświetlone Piękno to zabieg regenerująco–rozświetlający do każdego rodzaju cery, również z problemami naczyniowymi. W zabiegu wykorzystane są kosmetyki z serii Nano Aqua+ Therma Liquid oraz naturalnej czerwonej glinki „Arcenum Venustatis”.

Informacje

Czas trwania:
Nantes Rozświetlone Piękno - ok. 60min

Przydatne linki:

Nantes Nano-Hialuron Lift&Lift

Nano-Hialuron Lift&Lift to zabieg przeciwko oznakom starzenia, nawilżający i rewitalizujący. Efektem działania jest silna regeneracja cery dojrzałej, wymagającej odbudowy oraz w przypadku widocznych objawów starzenia się skóry, spadku elastyczności i jędrności.

Informacje

Czas trwania:
Nantes Nano-Hialuron Lift&Lift - ok. 60min

Przydatne linki:

Nantes Odmładzające Złoto

jest odmładzająco-liftującym zabiegiem dla skór dojrzałych. Posiada silne działanie liftingujące i przeciwzmarszczkowe. Spowalnia procesy starzenia, przywraca skórze elastyczność i blask. W zabiegu wykorzystane są kosmetyki z serii Nano Aqua+ Lift&Lift oraz naturalnej żółtej glinki „Aurum Purum”.

Informacje

Czas trwania:
Nantes Odmładzające Złoto - ok. 60min

Przydatne linki:

PHP Błąd [Warning]
PHP Błąd [Warning]