• studio urody marta ziemińska
  • opole, rzemieślnik

LipoRoyal - liposukcja bezinwazyjna

Urządzenie LipoRoyalLipoRoyal to zabieg bezinwazyjnego, natychmiastowego, skutecznego i trwałego usuwania z organizmu zbędnego tłuszczu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nie wymaga znieczulenia a efekt widoczny jest natychmiast po jego zakończeniu – utrata od 3. do 8. cm* zbędnej tkanki tłuszczowej już po pierwszym zabiegu. Kolejną ważną cechą charakteryzującą zabieg jest brak jakichkolwiek efektów ubocznych – nie występują po nim opuchlizny, podrażnienia czy zaczerwienienia skóry. Dlatego też po zabiegu nie występuje okres rekonwalescencji!

Po serii zabiegów LipoRoyal zalecany jest zabieg odbudowy kolagenu (zagęszczania skóry) przy pomocy urządzenia Focus RF+. Dodatkowo zabiegi wykonywane urządzeniem Focus RF+ dodają 2. do 3. cm do efektu LipoRoyal.

Informacje

Zasada działania LipoRoyal jest oparta o najnowsze badania z zakresu medycyny estetycznej. Do rozbicia i upłynnienia zawartości komórek tłuszczowych urządzenie wykorzystuje technologię miejscowo skierowanych bezpiecznych dla człowieka ultradźwięków. Następnie powstały w ten sposób płynny tłuszcz przy pomocy podczerwieni i impulsów drenujących jest rozprowadzany po organizmie i ostatecznie uwalniany przez procesy metaboliczne zachodzące w wątrobie.

* - ubytek tkanki tłuszczowej po pierwszym i kolejnych zabiegach nie sumuje się.

PHP Błąd [Warning]
PHP Błąd [Warning]