• studio urody marta ziemińska
  • opole, rzemieślnik

Depilacja E-light Pro (IPL z RF)

Zabieg depilacji E-light Pro (IPL z RF) polega na naświetlaniu mieszków włosowych ukierunkowaną wiązką promieni świetlnych (IPL) z jednoczesnym łagodnym podgrzaniem naświetlanego fragmentu skóry właściwej przy pomocy fal radiowych (RF). Te z mieszków włosowych, które znajdują się w fazie wzrostu w wyniku naświetlenia i podgrzania koagulują przez co następuje ich obumarcie. Pozostałe mieszki znajdują się w fazie uśpienia, która trwa 3-8 tygodni. Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu włosa, przez co część pozostałych mieszków włosowych staje się podatna na działanie E-light Pro. Aby usunąć większość włosów zabieg depilacji musi być powtarzany 4-8 razy w odstępach co 4-6 tygodni.

Zabieg depilacji E-light Pro od zwykłych zabiegów IPL wyróżnia wspomożenie procesu depilacji przez łagodne bipolarne fale radiowe. Ubocznym efektem działania fal radiowych jest ujędrnianie skóry.

Informacje

Przed zabiegiem skóra powinna być ogolona - najlepiej 1 dzień przed zabiegiem – golarką lub kremem depilacyjnym, umyta i niczym nie posmarowana. Nie należy wyrywać (depilować) włosów minimum 4 tygodnie przed zabiegiem.

Więcej

Następny >

PHP Błąd [Warning]
PHP Błąd [Warning]